• ALTERNATYWA DLA E-UZALEŻNIEŃ

W piątek, 9 grudnia, uczniowie naszej szkoły brali udział w warsztatch kreatywnych, które odbyły się w ramach realizacji programu ALTERNATYWA DLA E-UZALEŻNIEŃ. ️Projekt był finansowany przez MOPS w Ostródzie.

Efekty pracy naszych uczniów są imponujące!!!

Klasy 6a i 8b

klasy 4b i 4c

klasy 5a i 5b

• Konkurs plastyczny "Mój najpiękniejszy pluszowy miś"

"Mój najpiękniejszy pluszowy miś" taki tytuł nosił konkurs plastyczny adresowany do uczniów naszej szkoły z klas IV-V. Do konkursu przystąpiło 18 uczniów, a efekty ich pracy przez dłuższy czas można było podziwiać na wystawie. Każda z prac miała swój numer i podlegała ocenie. Liczyły się walory estetyczne, ogólne wrażenie, pomysł i kreatywność autora.

• Wybór patrona szkoły

Inicjatywa nadania imienia Szkole Podstawowej nr 4 zrodziła się w roku szkolnym 2018/2019. Był to wspólny wniosek dyrekcji, Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego, który został zawieszony ze względu na światową pandemię.

Dzisiaj, z wielką radością, wracamy do tego tematu. Chcemy poinformować, iż w listopadzie odbyło się w naszej szkole głosowanie, w którym uczestniczyli pracownicy szkoły, uczniowie i rodzice. Głosujący, spośród czterech kandydatów, dokonali wyboru patrona zbiorowego pod nazwą: Polscy Olimpijczycy.

• Laboratoria Przyszłości

Przedstawiamy jeszcze kilka zdjęć z wczorajszych Mikołajek, które zostały zrobione przez Łukasza z kl. 8c. Zdjęcia zostały zrobione profesjonalnym aparatem, który szkoła otrzymała w ramach programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

• Mikołajki

6 grudnia w obu budynkach naszej szkoły odbyły się spotkania uczniów z Mikołajem. Przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia już od paru dni. Najpierw pojawiły się piękne choinki i ozdoby świąteczne. Odbył się również konkurs na najpiękniejszą, własnoręcznie wykonaną ozdobę bożonarodzeniową. A dzisiaj, w dniu mikołajek, odwiedził nas wyczekiwany przez wszystkich Mikołaj. Maluchom wręczył prezenty, a one odwdzięczyły mu się piosenkami. Dziękujemy, Mikołaju!

• Kampania "Biała wstążka"

W dniach od 25 listopada do 10 grudnia trwa kampania "Biała wstążka". Jej celem jest zatrzymanie przemocy wobec kobiet.

Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość przyłączenia się do akcji, poprzez wzięcie białej wstążeczki i przypięcie jej do ubrania.

• Partnerzy

• {#1508} 1