• WYMIANA OSTRÓDA CZERWIEC 2023

• WYMIANA OSTRÓDA 2023

Współpracę z Gymnasium Rissen w Hamburgu realizujemy dzięki środkom finansowym z Polsko- Niemieckiej Współpracy Młodzieży w Warszawie.
          Udało nam się zrealizować już dwa projekty z udziałem naszych uczniów.
          W czerwcu (14.06.2023 - 20.06.2023) w wymianie wzięło udział 18 uczniów polskich i 18 niemieckich. Wspólnie zrealizowano program sportowy (Dzień Sportu w SP4, lekcje pływania w Hotelu Radisson, spływ kajakowy, wspólny turniej piłki siatkowej i ręcznej) i kulturowy (zwiedzanie Ostródy z niemieckojęzycznym przewodnikiem, wspólne zabawy językowe).  Dzięki życzliwości Burmistrza Miasta Ostróda i Wydziału Promocji uczniowie niemieccy otrzymali bardzo atrakcyjne upominki z Ostródy.

Rewizyta polskiej grupy miała miejsce we wrześniu w Hamburgu, w dn.11.09. -17.09.2023 r.