• Dziękujemy!!!

• Drodzy Rodzice, Uczniowie i Pracownicy Szkoły!

Bardzo serdecznie dziękujemy za Wasz odzew na naszą akcję "Solidarni z Ukrainą".

Wszyscy daliście niesamowite świadectwo Waszej szlachetności i szczodrości!

Ilość darów przeszła nasze oczekiwania!

Wszystkie zostały już posortowane, zapakowane w kartony i worki, a jutro będą przekazane w potrzebujące ręce.

Jednocześnie chcemy powiedzieć, że nie ustajemy w pomocy. Nasza zbiórka będzie kontynuowana, gdyż jak wszyscy wiemy, potrzeby są ogromne!!!

• Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

• Dzisiaj w Kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Ostródzie odbyła się uroczystość związana z Narodowym Dniem  Pamięci Żołnierzy Wyklętych, której nasza szkoła współorganizatorem  była

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy byli zaangażowani w to przedsięwzięcie.