Strona główna

    • Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
    • Carl Rogers
    • Aktualności

          • Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

            Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy wszystkim wspaniałych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech będzie to czas odpoczynku, radości, niezapomnianych przygód i chwil spędzonych z rodziną oraz przyjaciółmi.

            Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa nad wodą, w górach, podczas podróży i na co dzień. Wracajcie do nas we wrześniu wypoczęci, zdrowi oraz gotowi na nowe wyzwania.

          • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 uczniów klas IV-VII.

            Dziś zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Był to czas pełen nauki, wyzwań, sukcesów i wspólnie spędzonych chwil.

            Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych wyników i dziękujemy za ich zaangażowanie przez cały rok. Wyrazy uznania kierujemy również do nauczycieli i pracowników szkoły za ich codzienną pracę, a rodzicom dziękujemy za wsparcie i współpracę.

          • Zakończenie roku szkolnego uczniów klas I–III.

            Dziś odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas I–III. Był to wyjątkowy moment pełen radości, wzruszeń i podsumowań wspólnie spędzonego roku.

            W uroczystości uczestniczyła Wiceburmistrz Pani Jolanta Gadomska, która swoją obecnością uświetniła to ważne wydarzenie.

            Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć i życzymy słonecznych oraz bezpiecznych wakacji!

          • Pożegnanie uczniów klas ósmych.

            Wczoraj pożegnaliśmy uczniów klas ósmych, którzy zakończyli ważny etap swojej edukacyjnej drogi. Był to dzień pełen wzruszeń, wspomnień, podziękowań i uśmiechów. Uroczystość uświetnił Burmistrz Miasta Ostróda Pan Rafał Dąbrowski.

            Drodzy Absolwenci! Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata. Życzymy Wam odwagi w realizacji marzeń, wiary we własne możliwości oraz wielu sukcesów w nowych szkołach. Niech zdobyta wiedza, doświadczenie i piękne wspomnienia będą dla Was inspiracją do podejmowania kolejnych wyzwań. Powodzenia na nowym etapie życia! Trzymamy za Was kciuki i wierzymy, że jeszcze nieraz usłyszymy o Waszych sukcesach. Gratulujemy również Rodzicom oraz Nauczycielom, którzy przez lata wspierali Was w rozwoju.

          • "Kręci mnie bezpieczeństwo w lecie".

            Uczniowie naszej szkoły obejrzeli wczoraj pokazy ratowników wodnych, policji i straży pożarnej w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo w lecie", które odbyły się na Bulwarze Europejskim. Dzieci wysłuchały prelekcji na temat odpowiedniego zachowania się nad wodą, w górach i podczas burzy. Dzięki inscenizacjom ratowników wodnych i służb zobaczyły jakie niebezpieczeństwa grożą osobom nie stosującym się do obowiązujących w danym miejscu zasad. To była wartościowa lekcja na nadchodzące wakacje.

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Godziny dzwonków

      Niedziela 28.06.2026
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Kontakty

      • Zespół Szkolno -Przedszkolny nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Olimpijczyków w Ostródzie
      • 89 646 55 63 (budynek przy ul. Kościuszki 14)
        89 646 79 32 (budynek przy ul. Kościuszki 22)
      • 14-100 Ostróda
        ul. Kościuszki14
        14-100 Ostróda
        Poland
    • Logowanie