Strona główna
Aktualności
Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele!
Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy wszystkim wspaniałych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech będzie to czas odpoczynku, radości, niezapomnianych przygód i chwil spędzonych z rodziną oraz przyjaciółmi.
Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa nad wodą, w górach, podczas podróży i na co dzień. Wracajcie do nas we wrześniu wypoczęci, zdrowi oraz gotowi na nowe wyzwania.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 uczniów klas IV-VII.
Dziś zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Był to czas pełen nauki, wyzwań, sukcesów i wspólnie spędzonych chwil.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych wyników i dziękujemy za ich zaangażowanie przez cały rok. Wyrazy uznania kierujemy również do nauczycieli i pracowników szkoły za ich codzienną pracę, a rodzicom dziękujemy za wsparcie i współpracę.
Zakończenie roku szkolnego uczniów klas I–III.
Dziś odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas I–III. Był to wyjątkowy moment pełen radości, wzruszeń i podsumowań wspólnie spędzonego roku.
W uroczystości uczestniczyła Wiceburmistrz Pani Jolanta Gadomska, która swoją obecnością uświetniła to ważne wydarzenie.
Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć i życzymy słonecznych oraz bezpiecznych wakacji!
Pożegnanie uczniów klas ósmych.
Wczoraj pożegnaliśmy uczniów klas ósmych, którzy zakończyli ważny etap swojej edukacyjnej drogi. Był to dzień pełen wzruszeń, wspomnień, podziękowań i uśmiechów. Uroczystość uświetnił Burmistrz Miasta Ostróda Pan Rafał Dąbrowski.
Drodzy Absolwenci! Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata. Życzymy Wam odwagi w realizacji marzeń, wiary we własne możliwości oraz wielu sukcesów w nowych szkołach. Niech zdobyta wiedza, doświadczenie i piękne wspomnienia będą dla Was inspiracją do podejmowania kolejnych wyzwań. Powodzenia na nowym etapie życia! Trzymamy za Was kciuki i wierzymy, że jeszcze nieraz usłyszymy o Waszych sukcesach. Gratulujemy również Rodzicom oraz Nauczycielom, którzy przez lata wspierali Was w rozwoju.
Konkurs plastyczny „Przyjaciel Bezpiecznej Pracy” rozstrzygnięty.
Uczniowie naszej szkoły podczas lekcji plastyki przygotowali projekty maskotek, których wygląd i atrybuty miały promować zasady Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Najciekawsze prace zostały zgłoszone do ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Przyjaciel Bezpiecznej Pracy”, organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy.
"Kręci mnie bezpieczeństwo w lecie".
Uczniowie naszej szkoły obejrzeli wczoraj pokazy ratowników wodnych, policji i straży pożarnej w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo w lecie", które odbyły się na Bulwarze Europejskim. Dzieci wysłuchały prelekcji na temat odpowiedniego zachowania się nad wodą, w górach i podczas burzy. Dzięki inscenizacjom ratowników wodnych i służb zobaczyły jakie niebezpieczeństwa grożą osobom nie stosującym się do obowiązujących w danym miejscu zasad. To była wartościowa lekcja na nadchodzące wakacje.
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych