Strona główna
Aktualności
Rajd rowerowy na zakończenie roku szkolnego!
Uczniowie naszej szkoły wzięli dzisiaj udział w wyjątkowym rajdzie rowerowym podsumowującym aktywny rok szkolny. W wydarzeniu uczestniczyło 33 uczniów z klas IV–VIII, którzy wraz z nauczycielami wychowania fizycznego pokonali trasę liczącą około 20 km wokół Jeziora Pauzeńskiego.
Był to 10. rajd rowerowy w tym roku szkolnym. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wytrwałości, sportowego ducha i dziękujemy za wspólnie spędzony czas!
Klasa 3c w Parku Rozrywki Bartbo.
Klasa IIIc zakończyła wspólne szkolne przygody wycieczką do Parku Rozrywki Bartbo. Na uczniów czekało mnóstwo atrakcji: zabawy w wodzie, park linowy, zadania w labiryntach, ognisko z kiełbaskami, dmuchańce i wiele, wiele innych niespodzianek. Oby wspomnienia tych radosnych chwil pozostały z nami na długie lata.
Seans filmowy w amfiteatrze.
Uczniowie wszystkich klas czwartych oraz klasa 6c wybrali się dzisiaj do ostródzkiego amfiteatru na sens filmowy. Wspólnie obejrzeliśmy film "Hopnięci" opowiadający wzruszającą historię młodej dziewczyny, która walczyła o ochronę środowiska naturalnego. Film, pełen humoru, ale także momentów trzymających w napięciu, ukazał zmagania zwierząt, które muszą walczyć o swoje miejsce w dzisiejszym świecie. Poruszająca opowieść skłoniła młodych widzów do refleksji nad potrzebą ochrony przyrody. Po seansie dzieci pobawiły się na pobliskim placu zabaw.
Podsumowanie konkursu Wiedzy Ogólnej o Tytuł Omnibusa.
Dzisiaj odbyło się wręczenie nagród w Konkursie Wiedzy Ogólnej o Tytuł Omnibusa zorganizowanego dla uczniów klas III. Po wyrównanej rywalizacji i dogrywce Omnibusem roku szkolnego 2025/2026 został Tymon Kołodziejski z klasy 3a.
Serdecznie gratulujemy!!!
5
Witajcie w naszej bajce...
Od tej piosenki rozpoczęła się dzisiejsza muzyczna opowieść o Panu Kleksie, jego uczniach i Akademii. W czasie koncertu odbył się także finał Konkursu Wiedzy o Muzyce.
Dziękujemy Panu Sebastianowi i "Pozytywce" za całoroczną muzyczną podróż.
40
Wycieczka 3a i 3b do Kaczego Bagna.
Uczniowie klas 3a i 3b wybrali się na wycieczkę do Kaczego Bagna, gdzie spędzili bardzo ciekawy i pełen atrakcji dzień. Wzięli udział w warsztatach łuczniczych i bębniarskich, bawili się na świeżym powietrzu oraz własnoręcznie wykonywali mydełka. Na zakończenie wspólnego pobytu odbyło się ognisko.
Godziny dzwonków
Poniedziałek 22.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych