• Witam na mojej stronie!

• Witam serdecznie!

Ze Szkołą Podstawową nr 4 jestem związana już baaaaaaaardzo długo. Po raz pierwszy przekroczyłam jej mury jako uczennica klasy I b i przez 8 lat zasiadałam w ławce szkolnej. Wróciłam do "czwórki" po  kilku latach, ale wtedy zajęłam miejsce po drugiej stronie biurka. I tak chodzę do tej szkoły od ponad 30 lat :-)))

A prywatnie? Lubię podróżować i robić zdjęcia. Potrafię żyć bez telewizji, ale nie wyobrażam sobie życia bez muzyki :-)

Płyty, które mnie zachwyciły i do których często wracam to "Alkimja" Justyny Steczkowskiej, "Goodbye Yellow Brick Road" Eltona Johna, soundtracki z filmów "Helikopter w ogniu",  "Łzy słońca" i "Gladiator", "Pasja" Petera Gabriela i jeszcze wiele innych.

• Kontakty

• Sala
            • kasia1970@gmail.com
    • Kontakty