Uczniowie naszej szkoły podczas lekcji plastyki przygotowali projekty maskotek, których wygląd i atrybuty miały promować zasady Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Najciekawsze prace zostały zgłoszone do ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Przyjaciel Bezpiecznej Pracy”, organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy.
Ze względu na bardzo wysoki i wyrównany poziom prac zgłoszonych w etapie szkolnym, jury postanowiło przyznać cztery równorzędne wyróżnienia:
Jakub Jasion kl.5 c
Karol Serafin kl.5 c
Helena Baranowicz kl.7 c
Antoni Pośpiech kl.7 b
W ostatnich dniach dyrektor szkoły, Pani Ewa Kopańska, wręczyła laureatom konkursu pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, gratulując im kreatywności, zaangażowania i osiągniętych sukcesów.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!