Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy wszystkim wspaniałych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech będzie to czas odpoczynku, radości, niezapomnianych przygód i chwil spędzonych z rodziną oraz przyjaciółmi.
Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa nad wodą, w górach, podczas podróży i na co dzień. Wracajcie do nas we wrześniu wypoczęci, zdrowi oraz gotowi na nowe wyzwania.
Udanych wakacji!