Szanowni Rodzice!

Terminy zebrań z rodzicami w roku szkolnym 2017/2018

Przypominamy, że w trosce o właściwą realizację podstawy programowej i bezpieczeństwo dzieci, nie należy zakłócać pracy nauczycieli zarówno podczas lekcji jak i przerw. W związku z tym, rozmowa z nauczycielem podczas lekcji lub przerwy nie jest możliwa. Na rozmowy indywidualne należy umawiać się z nauczycielami  po zakończeniu przez nich lekcji i dyżurów.

Jednocześnie informujemy, że przed każdym zebraniem w pokoju nauczycielskim od godz. 15.45 nauczyciele klas 4 – 6 pełnią dyżur poświęcony rozmowom z rodzicami.