• Stołówka

• INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAPISU NA OBIADY

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Od 11 września br. w stołówce szkolnej będą wydawane obiady dla uczniów, którzy się zapiszą. Cena jednego obiadu: 7,00 zł

Warunkiem zapisu na obiady jest złożenie KARTY ZGŁOSZENIA wypełnionej  przez Rodziców

Przypominamy, że odpłatność za korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej wnoszona jest w nieprzekraczalnym terminie do 15-ego dnia każdego miesiąca za m-c bieżący na konto bankowe

(Uwaga! W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę).

W przypadku nieobecności, stołującemu przysługuje częściowy zwrot opłaty propocjonalnie do liczby dni nieobecności, pod warunkiem zgłoszenia nieobecności do godz. 8.00 danego dnia. Także w przypadku niekorzystania z obiadu, pomimo obecności w szkole, obowiązuje zgłoszenie tego faktu do kierownika świetlicy do godziny 8.00 danego dnia.

Niezgłoszenie w podanym terminie, powoduje skutek finansowy w postaci zapłacenia za niezjedzony posiłek.

Nieuiszczenie opłaty za miesiąc do dnia 15-tego danego miesiąca powoduje wykreślenie dziecka z obiadów w następnym miesiącu.

Całkowita rezygnacja z posiłków musi być zgłoszona do kierownika świetlicy w dniu poprzedzającym rezygnację.

Telefony kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 4 (budynek przy ulicy Kościuszki 14) - 89 646 55 64