• Już niedługo Wielkanoc.

• Uczniowie klas IV- VIII  wzięli udział w szkolnym konkursie świątecznym pt." Pisanka Wielkanocna". Do konkursu zgłosiło się wielu uczniów, zarówno tych starszych jak i młodszych. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomysłowość. Wasze prace wprowadziły nas w miły nastrój przedświąteczny.

• Sukcesy naszych uczniów.

• Z wielką radością informujemy, iż uczeń klasy 6b Aleksander Paluch został LAUREATEM Konkursu z Języka Niemieckiego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Olsztynie. Serdecznie gratulujemy tak wspaniałego osiągnięcia! 👏😀

• Konkurs  "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna"
          • Konkurs "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna"

• Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie zorganizowała Jubileuszowy 20. Ostródzki Międzyszkolny Konkurs ,,Najpiękniejsza pisanka wielkanocna online”.

Cel konkursu : kultywowanie tradycji i zwyczajów Świąt Wielkanocnych, inspirowanie do twórczych poszukiwań nowych form plastycznych oraz integracja szkół w dobie pandemii.

Konkurs skierowany był do uczniów klas I -  VIII szkół podstawowych, zadaniem uczestnika konkursu było wykonanie dowolną techniką plastyczną pisanki wielkanocnej i następnie wykonanie zdjęcia przygotowanej pracy konkursowej.

Każda szkoła miała wysłać zdjęcia  4 prac  do 15.03.2021 r.

Uczniowie naszej szkoły mieli za zadanie do 10.03.2021r. wysłać zdjęcia prac konkursowych do organizatora na terenie szkoły.  W konkursie wzięło udział 20 uczniów. Spośród  nadesłanych do szkoły prac, komisja wybrała 5 prac , które wezmą udział w Międzyszkolnym Konkursie.

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu ,,Najpiękniejsza pisanka wielkanocna online” organizator przekaże do szkół 24.03.2021r.

Przedstawiamy zdjęcia wszystkich  nadesłanych prac uczniów z naszej szkoły.

Dziękujemy i gratulujemy pomysłów!

• Nauka przez zabawę

• Z okazji Międzynarodowego Dnia Matematyki uczniowie klasy 3 c własnoręcznie wykonali wymyślone przez siebie matematyczne gry planszowe.

• Talenty naszych uczniów.

• Dzieci uwielbiają rysować, malować, tworzyć własne dzieła. Oto kilka pięknych prac namalowanych przez utalentowaną Martynę Skowrońską uczennicę klasy 3 c.

• Konkurs recytatorski ,,Przedwiośnie"

• 9 marca, w oczekiwaniu na WIOSNĘ, pani Ala wychowawczyni grupy 0 B zorganizowała w bibliotece szkolnej  konkurs recytatorski wierszy o wiośnie, w którym wzięło udział 11 uczniów grupy 0 B.

Wszyscy uczestnicy konkursu dostosowali swój strój do tematyki prezentowanego utworu, co dodatkowo podkreśliło wiosenny nastrój. Dzieci dzielnie pokonały tremę. Recytacje były na dobrym, bardzo wyrównanym poziomie i podobały się jury, ale jak to w konkursach bywa, trzeba było wybrać tych najlepszych.

Wszyscy recytatorzy otrzymali  pamiątkowe dyplomy. W trakcie trwania konkursu, w oczekiwaniu na werdykt, uczniowie prezentowali piosenki i zabawy o tematyce wiosennej.

Dzięki pięknym recytacjom dzieci, rekwizytom i  kolorowej scenografii, choć za oknem jeszcze leży śnieg, w bibliotece zapanowała już wiosna.

• Dzień Kobiet

• Drogie Panie, Dziewczyny i Dziewczynki! Z okazji Waszego Święta życzymy Wam dużo zdrowia, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności.

• Kontakty

• Zespół Szkolno -Przedszkolny nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Olimpijczyków w Ostródzie
        • 89 646 55 63 (budynek przy ul. Kościuszki 14) 89 646 79 32 (budynek przy ul. Kościuszki 22)
        • 14-100 Ostróda ul. Kościuszki14 14-100 Ostróda Poland