• IX Miejski Bieg Wilczym Tropem

• Uczniowie naszej szkoły wzięli dzisiaj udział w IX Miejskim Biegu Wilczym Tropem. Celem biegu było uczczenie Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Organizatorem biegu była Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie.

• Wielkanocna Paczka dla Seniora

• Zachęcamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w świątecznej zbiórce darów na rzecz osób starszych. Podczas  akcji charytatywnej „Wielkanocna Paczka dla Seniora” zbieramy produkty żywnościowe długoterminowe oraz chemię gospodarstwa domowego. Dary składamy do kartonu przy dyżurce na niskim parterze.

Pamiętajmy – Razem Możemy Więcej!

• Dzień Otwarty

• Dzisiaj w godzinach popołudniowych w budynku tzw. "małej czwórki" odbył się Dzień Otwarty, na który przybyło bardzo wielu małych miłych gości wraz z rodzicami. Czekało na nich wiele atrakcji - Cuda z masy solnej, Magiczne eksperymenty, Planszomania, Kodowanie na dywanie, Plastelinowe obrazki, Wesoła logopedia, Świat Pyssli oraz Tęczowy raj. Dzieci mogły miło spędzić czas, a przy okazji poznać budynek małej czwórki i panie tam pracujące. Mamy nadzieję, że to było pracowite, ale bardzo miłe popołudnie, a uśmiechy na buziach dzieci są tego potwierdzeniem. Dziękujemy wszystkim gościom za odwiedziny, a wszystkim paniom za ogromny wkład pracy, jaki włożyły w organizację tego dnia.

• Dzień Otwarty

Podobny obraz

Dnia 28 lutego 2024 roku w godzinach 16:00 – 18:00  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

w budynku przy ulicy Kościuszki 14

odbędzie się DZIEŃ OTWARTY,

na który serdecznie zapraszamy

przedszkolaków z grupy 6 – latków

wraz z rodzicami.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Ostródzie

• Spotkanie z Panią Muzyką

• Dzisiaj po raz kolejny uczniowie klas młodszych spotkali się z Panią Muzyką. Tym razem tematem była muzyka ilustracyjna.  Przy okazji dzieci poznały kolejny instrument dęty - puzon.

• Sukcesy naszych uczniów.

• Mistrzowie Ostródy dwójek siatkarskich

Uczniowie SP 4 Ostróda w środę rozegrali turniej dwójek siatkarskich w kategorii dziewcząt i chłopców.

Nasze uczennice zajęły 4 miejsce.

Uczniowie zaś rywalizowali z ośmioma szkolami, bo tyle zgłosiło się do turnieju. Organizatorzy sami mówili że to rekord i nie pamiętają kiedy ostatnio na zawodach miejskich były wszystkie szkoły

Chlopcy zostali podzielenie na dwie grupy po cztery drużyny.

Do walki o medale zakwalifikowały się szkoły :

SP 1 Ostróda

SP 3 Ostróda

SP 4 Ostróda

SMS Ostróda

Podopieczni Piotra Oliwy w półfinale spotkali się z SMS Ostróda. Mecz był zaciety tylko w pierszym secie gdzie nasi zawodnicy obronili 5 piłek setowych i wygrali sporkanie 16:14

Drugi set przebiegał pod kontrolą naszych uczniów i cały mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla SP 4 Ostróda

W finale spotkaliśmy się z uczniami SP 3 Ostróda i pewnie ich pokonaliśmy kontrolując cały czas przebieg spotkania. Dzięki wygranej nasi chlopcy awansowali do rogrywek powiatowych

Klasyfikacja

SP 4 Ostróda

SP 3 Ostróda

SMS Ostróda

SP 1 Ostróda

Skład:

Maksymilian Strygun, Antoni Ignaczewski, Natan Grabowski, Alan Korohoda, Mikołaj Lemański, Igor Ruszczyk

Opiekun Piotr Oliwa

• Ostródzka Gala Sportu

• Dziewczynki z klasy 4a i 4c rozpoczęły tańcem z wachlarzami DRUGĄ OSTRÓDZKĄ GALĘ SPORTU. Występ za każdym razem zapiera dech w piersiach. Przepięknie!!!

• Walentynki w klasach młodszych

• Walentynki to nie tylko święto zakochanych. Powinno być okazją do wyrażenia sympatii i przyjaźni wobec otaczających nas osób. Z  tej okazji uczniowie klas młodszych otrzymali słodkie upominki. Zorganizowana została poczta walentynkowa. Była też okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

• Karnawał w Rio

• Zajęcia po feriach uczniowie klas młodszych rozpoczęli koncertowo... podczas kolejnego Spotkania z Panią Muzyką. Tematem dzisiejszego koncertu był karnawał. Dzieci miały okazję wysłuchać różnych gatunków muzyki oraz poznać kilka tańców, m.in. menuet, gawot, walc, rock and roll, bossa nova, samba.