• Szkoła pamięta

• Zbliża się dzień Wszystkich Świętych. Z tej okazji uczniowie naszego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego wzięli udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”, ktora miała na celu zachęcenie uczniów do upamiętnienia ważnych rocznic i wydarzeń historycznych oraz zwrócenie uwagi uczniów na historię małych ojczyzn i pamięć o lokalnych bohaterach. Oto efekty naszej pracy.

• Wyniki konkursu plastycznego ,,Moja ilustracja do ulubionej książki"

Klasy I

Izabela  B.   kl. 3a

Maja B.  kl. 3b

• Degustacja płatków z mlekiem

• Nasza szkoła jest Szkołą Promującą Zdrowie, często więc przypominamy naszym uczniom o korzyściach wynikających ze zdrowego stylu życia. Dbałość o zdrowie to między innymi zdrowe odżywianie się. Nasi uczniowie uczestniczą w programach profilaktyczno - zdrowotnych "Szklanka mleka dla każdego ucznia" oraz "Warzywa i owoce w szkole". Degustacja płatków z mlekiem była okazją do porozmawiania z dziećmi o wartościach odżywczych mleka i jego przetworów oraz do zachęcenia dzieci do zdrowego odżywiania się. Serdecznie dziękujemy p. Basi Szulc i wszystkim, którzy pomagali w zorganizowaniu degustacji.

• Dama z łasiczką

• W sposób kreatywny uczniowie mieli wcielić się w postać widoczną na obrazie Leonarda da Vinci - DAMA Z ŁASICZKĄ. Ich pomysłowość i kreatywność daje nam dużo radości. Efekt znakomity. Cel osiągnięty - uczniowie klas VI b i c na pewno zapamiętają, że właśnie ten obraz jest jednym z najcenniejszych muzealiów i jedynym dziełem tego mistrza w Polsce.

• Dzień Edukacji Narodowej

• Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w podziękowaniu za codzienny trud, życzymy wszystkim pracownikom oświaty jeszcze lepszych efektów, satysfakcji i radości z osiągniętego celu.

Prosimy przyjąć najlepsze życzenia samych sukcesów w pracy zawodowej oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

• Ślubowanie uczniów klas pierwszych

• Dzisiaj, na hali OCSiR, odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych.

W imprezie, z zachowaniem reżimu sanitarnego, wzięli udział także rodzice uczniów.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania do dzisiejszej uroczystości.

• Zajęcia sportowe "Prosto do celu"

• W naszej szkole odbywają się zajęcia ruchowe PROSTO DO CELU, w których uczestniczą uczniowie klas I-III.

Na zajęciach uczniowie podnoszą sprawność fizyczną, pracują nad koordynacją ruchową oraz uczą się grać w gry zespołowe. Dodatkowo dzieci doskonalą liczenie po angielsku, pisanie liter i wyrazów. Przed nami jeszcze wiele ciekawych gier i zabaw.

Uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach, są zadowolone i uśmiechnięte.

Opiekun Beata Roguska

Ps. Wkrótce przedstawimy zajęcia z klas II i III.