• "Psiaki i kociaki potrzebują naszego wsparcia".

• Październik jest miesiącem "DOBROCI DLA ZWIERZĄT". Z tej okazji rozpoczynamy zbiórkę psich i kocich przysmaków. Nie bądźmy obojętni na losy zwierzaków, które nie mają ciepłych domów i kochających właścicieli.

Razem możemy więcej! Otwórzmy nasze serca i pomóżmy im! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji!

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

• 4.10.2023r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, w czasie której kandydaci promowali siebie, tak aby zdobyć jak największą ilość głosów wyborców.

Ilość uczniów uprawnionych do głosowania: 302

Ilość głosów oddanych przez nauczycieli: 18

Ilość oddanych głosów: 289

Ilość głosów nieważnych - 2

Po podliczeniu głosów przez Szkolną Komisję Wyborczą, wyłoniono skład Samorządu Uczniowskiego:

1. Skoroch Amelia VII A - przewodnicząca

2. Maślewski Szymon VII A – z –ca przewodniczącej

3. Ruszczyk Igor IV A

4. Osiński Seweryn VI C

5. Szafraniec Stanisław V C

6. Spychała Alan V A

7. Jabłoński Mateusz V A

8. Burakiewicz Maja IV C

9. Deruś Dominik VI B

10. Piecychno Zuzanna IV A

Dziękujemy klasie 8B za pomoc.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM ;)

Opiekunowie Samorządu oraz pani Aneta Pietrzyk

• #SprzątamyDlaPolski

• W środę 4 października młodsi i starsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej akcji -  tym razem #SprzątamyDlaPolski.

Segregacja odpadów nie jest nam obca!

• Zainteresowania i sukcesy pozaszkolne naszych uczniów

• Rodzeństwo Maja i Jakub Purland z klasy III b i VI a często biorą udział w różnych imprezach sportowych. 23 września pobiegli w 7. PKO Biegu Charytatywnym, gdzie nie liczyła się klasyfikacja, a dobra zabawa i chęć pomagania innym. Brawo!!!

Podczas ostatniego weekendu Maja wzięła udział w 5. Polonijnym Festiwalu Biegowym.

• Międzynarodowy Dzień Muzyki

• 1 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Muzyki.

Klasy IV-VII przygotowały w zespołach lub indywidualnie plakaty, które możemy teraz podziwiać na wysokim parterze

Dzisiejszy poranek uświetniliśmy wspólnym śpiewaniem i zabawą rytmiczną. Uczniowie zapoznali się także ze słowami sławnych ludzi, nie tylko muzyków, na temat: „Czym jest muzyka?”.

Klasy I - III również spotkały się, aby uczcić święto muzyki. Zabawy i zagadki oraz tańce przygotowała pani Beata Roguska.