• Spotkanie z Panią Muzyką

• Dzisiaj uczniowie klas 0-III po raz kolejny spotkali się z Panią Muzyką. Tematem spotkania była muzyka ludowa i postać Oskara Kolberga. Dzieci miały też okazję poznać polskie tańce narodowe, które wywodzą się z muzyki ludowej.

• Wycieczka klasy 4a, 7a i 8a

• W piątek 28 października wybraliśmy się na wycieczkę integracyjną do Hullo w Lubawie. Autokarem podróżowała klasa 4A i część klas 7A i 8A. Na miejscu czekał na nas nowoczesny obiekt, w którym spędziliśmy cztery godziny na świetnej zabawie i smacznym posiłku. Młodsi bawili się w sali zabaw, odwiedzili pokój VR i laserowy oraz uczestniczyli w Halloweenowych warsztatach plastycznych. Starsi uczniowie spróbowali swoich sił na ściance wspinaczkowej, odwiedzili także pokój VR i laserowy oraz wyprodukowali własne słodycze podczas warsztatów kulinarnych. Wycieczka była bardzo udana, wróciliśmy zmęczeni, ale pełni niezapomnianych wrażeń!

• Światełko do nieba

• „Światełko do nieba”- pod takim hasłem wolontariusze oraz członkowie szkolnego PCK Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Ostródzie upamiętnili dzisiaj tych, którzy odeszli do Domu Pana. Uczniowie posprzątali opuszczone, zaniedbane groby dzieci. Są to mogiły z lat 50. i 60. XX wieku. Postawiliśmy wiele zniczy.

Bardzo dziękuję tym wszystkim  uczniom, którzy poświęcili swój wolny czas dając wspaniałe świadectwo...

Opiekun, Krzysztof Choiński